Оформлення відумерлої спадщини

НОВОТАГАМЛИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Місцезнаходження: с.Новий  Тагамлик, Машівського району, Полтавської області.

Новотагамлицька сільська рада розпочинає процедуру оформлення відумерлої спадщини, власники яких померли, на території сільської ради. Розмір земельної частки (паю) на території сільської ради складає 4,33 умовних гектарів. У разі не звернення в місячний термін спадкоємців земельна частка (пай) за рішенням суду перейде у власність територіальної громади (тобто у комунальну власність) відповідно до ст.1277 Цивільного кодексу. У разі виявлення спадкоємцям слід звернутися до Новотагамлицької сільської ради, або за телефонами 9-33-17, 9-33-80.

Пістряк Лідія Панасівна

Шаповал Ганна Семенівна