За допомогою Сергія Кольваха продовжується ремонт доріг в с. Огувка

22.08.2016р. в  с.  Огуївка,  по вулиці Козацькій  був проведений  ямковий ремонт дороги   за підтримки    місцевого депутата, голови  ФГ «Кольвах»  Сергія Кольваха, що надав  камаз  з  асфальтною  сумішшю понад 15т.,   та працівників:  Бойко Віктор, Чуб Максим,  Нестеренко Максим,  Видюк Володимир, Решітник Віталій,  Бойко Олександр. В результаті найбільші  ями було засипано.

Від  виконкому  сільської ради  висловлюємо  подяку  Сергію Леонідовичу  за розуміння та  підтримку.