З матеріалів 1 пленарного засідання 13 сесії 7 скликання

27.10.2016 рроку відбулося  перше пленарне засідання  13 сесії 7 скликання Новотагамлицької сільської ради,  на якому депутати надали  матеріальну допомогу   згідно поданих заяв:

- учасникам АТО по  - 1000 тис. грн.; онко хворому  на лікування   1000 тис. грн.; двом інвалідам по -1000 тис.грн..

500 грн. надано на допомогу  переселенцям   з зони АТО, та  по 500 грн. сім’ї   яка потрапила  в складні життєві  обставини  на лікування дітей. Всього надано допомог на  загальну суму   8500тис. грн..

Також  депутати  внесли зміни  до сільського бюджету  на 2016 рік, а саме збільшили доходну частину загального бюджету  з  перевиконання  на загальну суму  8500 тис.грн. (на виплату матеріальних допомог),  крім того збільшили доходну частину   спеціального фонду бюджету  розвитку на загальну суму  231616 тис.грн. для проведення капітального ремонту  дороги по вул. Партизанській  в  с. Новий Тагамлик. Також депутати проголосували за призначення відповідальної особи  по проведенню  допорогових закупівель, нею було призначено головного бухгалтера  сільської ради Надію Автомонову.