З матеріалів 16 сесії 7 скликання

31 січня 2017 року  в приміщенні Новотагамлицької сільської ради  відбулась 16 сесія 7 скликання  Новотагамлицької сільської ради.  Всього депутами було розглянуто  13 питань, та   прийнято відповідні рішення.

Серед основних питань, депутати   внесли зміни  до сільського бюджету на 2017 рік,  затвердили План роботи  сільської ради на 2017 рік.  З метою впорядкування  виплати матеріальних допомог, депутати розробили та затвердили  Положення про надання  одноразової матеріальної допомоги.  В зв’язку з підняттям  мінімальної заробітної плати,  внесено зміни щодо встановлення ставок  податку на нерухоме майно,  відмінне від земельної ділянки. Одним з важливих питань  стало поштове обслуговування  населення. Депутати  одноголосно підтримали  надання однієї  з кімнат  сільської ради в оренду по ціні 1 грн.  за 1м. куб.  в рік для Новотагамлицького  поштового відділення.

За підсумками розгляду  рішення Машівської  селищної ради щодо можливості створення об’єднаної територіальної громади  з територіальних громад Машівської селищної,  Базилівщинської, Новотагамлицької та Селещинської сільських рад та внесення змін  до Перспективного  плану формування територій громад  Полтавської області, сільськими депутатами було  прийнято рішення  - визнати можливим таке об’єднання.

Більш детально про  розподіл вільних залишків:

40000грн. – на заробітну плату в зв’язку  з підняттям мінімалки;

25484грн. – на  придбання меблів  для сільської ради;

1000грн.  – на командировочні;

100000грн. – на  виготовлення документації  по землеустрою;

30000грн. – на благоустрій ( розчистка снігу,  ремонт мото- інструментів та інш.);

10500грн. – на  придбання оргтехніки;

30000грн. – на придбання мотоблоку з причепом для благоустрою;

10000грн. – на ремонт артсвердловин;

44520грн. -  на виготовлення проектів на дороги;

30831грн. – на виготовлення проектів по вуличному освітленню;

25000 грн. – на виготовлення проекту на капітальний ремонт даху Новотагамлицької амбулаторії;

46500 грн. - на  придбання дитячого  ігрового  майданчика.