Ремонт дороги по вул. Партизанська

Завершено  перший етап капітального ремонту  дороги  по вул.  Партизанскій  в с. Новий Тагамлик. На це  було спрямовано кошти обласного, районного  та сільського бюджету   на загальну суму 419834 тис.грн. Всього вартість проекту  станом на 2016 рік,  становить  950 тис.грн.  Решту коштів плануємо залучити  в цьому році.

Дозвольте подякувати  депутатам Машівської районної ради  за спів фінансування  даного проекту, окремі слова подяки  голові  районної державної адміністрації  Юлії Середі  за сприяння  у виділенні коштів  з обласного бюджету.