Скликання чергової сесії

28 квітня 2016 року в приміщенні Новотагамлицької сільської ради відбулася  чергова 8 сесія  7 скликання Новотагамлицької сільської ради, на якій депутати не підтримали проект рішення  щодо виділення субвенції  з місцевого бюджету районному бюджету на утримання  фахівця з соціальної роботи, мотивуючи це тим, що потрібно в першу чергу  ремонтувати дороги. Також депутати висловили думку про те, що в районі є служби,  які  повинні займатися цими питаннями.

Серед іншого було прийнято рішення про виділення одноразової грошової допомоги  ліквідаторам аварії на ЧАЕС з нагоди 30 роковин Чорнобильської катастрофи, в розмірі  1000 грн.  на кожного, всього дев’яти  особам. Також було розглянуто ряд земельних питань.