Рішення виконкому в дії

На виконання рішення виконкому  Новотагамлицької сільської ради, щодо впорядкування  сільського парку в с. Новий  Тагамлик,  спільними зусиллями  працівниками  з благоустрою Новотагамлицької сільської ради  та  місцевого  підприємства  ТОВ «Карлівське» СГП «ЛОС», проводиться  відповідна робота.

Випилюються чагарники, аварійні, сухі та хворі дерева. Робота проходить чітко та злагоджено: - одні  здійснюють розчистку, інші складають випиляне в купи, решта - утилізують  нарубане  та напилене  шляхом  переробки на  щепу спеціальним пристроєм. Слідом  все  вивозиться  самосвалом. Цей виробничий процес  проходить без традиційного  спалювання  вирубаної деревини, тобто  не забруднюється  навколишнє середовище.