100 тис. гривень на ремонт Будинку культури

24 лютого 2016 року  відбулася сесія  Машівської районної ради  на якій розподіляли   кошти  від перевиконання  бюджету.

Відповідно до клопотанням  сільського голови  Андрія  Карацюпи, за підтримки голови бюджетної комісії  районної ради Людмили Бойко  та депутата районної ради  Кольвах Ірини,   Новотагамлицькій  сільській  раді  виділили 100 тис. гривень  з  районного бюджету на ремонт  Будинку культури.  Кошти будуть  використані  на поточний ремонт приміщення,  заміну  вікон та дверей на енергозберігаючі.