З матеріалів 11 сесії 7 скликання

10.08.2016 року в Новотагамлицькій сільській раді  відбулась сесія.

Серед основних питань:

депутати призначили кошти  на фінансування капітального ремонту  дороги в с. Новий Тагамлик по вул.  Партизанській  в сумі  144 тис. грн., за  умови спів фінансування  від обласного бюджету в сумі 247 тис.грн.;

затвердили звіт про виконання  сільського бюджету  на перше півріччя 2016 року;

затвердили нові тарифи  на відшкодування за спожиту електроенергію за користування водогонами;

Крім того депутати розглянули рішення Заворсклянської сільської ради  «Про  ініціювання  добровільного об’єднання  територіальної громади» щодо входження Новотагамлицької сільської ради до складу Заворсклянської об’єднаної територіальної громади, та прийняли відповідне рішення, в якому прийняли інформацію до відома та вирішили згоди на об’єднання не давати, а обговорити дане питання з громадою.

Також  депутати розглянули  ряд земельних питань.