Із матеріалів 17 сесії 7 скликання Новотагамлицької сільської ради

28 лютого 2017 року відбулася чергова, сімнадцята сесія сьомого скликання Новотагамлицької сільської ради. Депутати розглянули ряд земельних питань, надали матеріальні допомоги жителям сільської ради, всього на загальну суму 3600 грн., серед них 1000 грн. воїну-афганцю, по 1000 грн. двом онкохворим жителям, та по 300 грн. двом інвалідам ІІІ групи. Серед інших питань депутати внесли зміни до сільського бюджету, направивши субвенцію в сумі 156250 грн., надану районним бюджетом на ремонт відрізку автодороги Селещина-Козельщина, що пролягає в межах Новотагамлицької сільської ради, зетвердили Програму «Трудовий архів» Новотагамлицької сільської ради на 2017 рік.