Розпорядження про скликання 11 сесії 7 скликання

НОВОТАГАМЛИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МАШІВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я № 16

сільського голови  з основної діяльності

Село Новий Тагамлик                                                                15.07.2016 року

Про скликання  чергової 11 сесії 7 скликання

Новотагамлицької сільської ради

Керуючись п. 8. п. 4 ст. 42 Закону України від 21.05.1997 р. № 280\97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати  чергову 11 сесію 7 скликання Новотагамлицької сільської ради 10.08.2016  р. з порядком денним:

1. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за І півріччя 2016 р.

2. Про преміювання сільського голови до 25-ї річниці дня незалежності України

3. Про затвердження нових тарифів на оплату відшкодування за електроенергію по башням

4. Про затвердження договорів господарського-фінансового характеру за І півріччя 2016 р.

5. Про  скасування  рішення  двадцятої  сесії  п'ятого скликання від  23 грудня  2009 року  про  надання   дозволу  на  виготовлення технічної документації із  землеустрою, що посвідчують право власності на земельну ділянку гр. Мазуру В.О.

6. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Мазуру В.О.

7. Про  надання  дозволу  на  розробку проекту  землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр. Мазура М.В.

8. Про  затвердження  проекту  землеустрою щодо  відведення  земельної  ділянки, для ведення особистого селянського господарства гр. Кондратенко Світлани Вікторівни

9. Про  надання  дозволу  на  розробку проекту  землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр. Таранцовій М.П.

10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр. Деркач Людмилі Олексіївні на території с. Новий Тагамлик, вул. Центральна, 22, Новотагамлицької сільської ради Машівського району Полтавської області.

11.  Про розгляд заяви гр. Шмиголь М.В.

12.  Про  надання  дозволу  на  розробку проекту  землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр. Чамарі І.В.

13.  Про  надання  дозволу  на  розробку проекту  землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки  для будівництва, обслуговування   житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Чамарі І.В.