Не забуваючи традицій

В Новому Тагамлиці,  на річці  Тагамлик  на Водохрещу провели обряд  освячення води. Допомогли   організувати священне дійство  місцеві жителі  - Іван, Василь, Сергій Дюрді, Григорій Коцай, Юрій Поп, Євген Шмиголь, Володимир Гомзяков: випиляли купіль у формі хреста, причому так майстерно, що з випиляного матеріалу вийшов символічний хрест, який потім встановили як монумент, перед купіллю та пофарбували в червоний колір. Крім того Іван та Сергій Дюрді допомагали проводити службу отцю Любомиру.  Сільська громада організовано зібралася навколо водойми, щоб помолитися та освятити воду на цілий рік.