Ремонт доріг

21.10.2016р на території Новотагамлицької сільської ради  розпочато поточний ремонт  автодороги  Селещина – Козельщина.  Кошти  на проведення   ремонту  в сумі 75 тис. грн..  виділено з   районного бюджету, а також  можливо буде виділено співфінансування  з сільського бюджету.

Фірма підрядчик  та імпортна  техніка  прибули для виконання робіт  з міста Києва. Ремонтують дороги  за технологією,  що дозволяє  проводити роботи  навіть при мінусовій температурі.

Від виконкому та депутатського корпусу Новотагамлицької сільської ради велике спасибі  депутатському корпусу  Машівської районної ради за розуміння  та виділенні кошти.