73- річниця визволення с. Новий Тагамлик

За  ініціативи   та підтримки заступника голови  виконавчого комітету  Новотагамлицької сільської ради, директора  Новотагамлицької  НВК ЗНЗ-ДНЗ  Тетяни  Ландар  23 вересня 2016 року  біля пам’ятника загиблим  воїнам в центрі с. Новий Тагамлик  було проведено урочистості  з нагоди  73- річниці визволення  с. Новий Нагамлик від  нацисько - фашистських  загарбників.

В урочистостях  взяли участь учні,  педагогічний колектив, колектив Новотагамлицької сільської ради, трудовий колектив  ТОВ «Карлівське» СГП «ЛОС» та небайдужі жителі села Новий Тагамлик.

Ведучою заходу була Лариса Руссу та учні  8 - 10 класу. Зі словами привітання  до присутніх  звернувся сільський голова  Андрій Карацюпа.  Завершили  урочистості хвилиною мовчання  та покладанням квітів  до меморіалу.