Благоустрій кладовищ сільської ради продовжується

Нещодавно, силами працівників з благоустрою сільської ради було проведено видалення чагарників на кладовищі в с. Козельщина. Врезультаті на місці видалених чагарників «вирисувалися» смітники, які не один рік утворювалися в результаті прибирання «нерадивими» господарями могил своїх рідних. 20 квітня 2017 року було проведено суботник  на кладовищі в с. Козельщина за участю  місцевих жителів та працівників  з благоустрою  сільської ради.  Організацію суботника  взяв  на себе  сільський голова  Андрій  Карацюпа.  Мобілізувала  жителів Козельщини місцевий депутат сільської ради Ірина Кольвах, яка також взяла активну  участь   у суботнику. З місцевих жителів участь у прибиранні прийняли  Лариса та Олексій  Руссу,  Сергій Безпальченко  та Вячеслав Шаповал, від сільської ради були працівники з благоустрою Володимир Клименко, Тетяна Боровіченко та Олена Кизик.  Допомогу транспортом у вивезені сміття  надав місцевий підприємець Віктор Гуленко. Цього ж дня,  місцеве підприємство ТОВ «Карлівське» СГП «ЛОС»  забезпечили завезення піску на всі шість  кладовищ сільської ради.

Від імені виконкому сільської ради  висловлюємо слова подяки за допомогу в цій «добрій справі» виконуючому обов’язки  директора ТОВ «Карлівське» СГП «ЛОС» Олександру Парасочці та  приватному підприємцю  Віктору  Гуленку, а також всім хто брав активну участь у заході.