Наводити лад на території сільської ради буде простіше

На останній сесії сільської ради, сільський голова  Андрій Карацюпа  вніс пропозицію, а місцеві депутати підтримали  його ініціативу і проголосували  за виділення коштів  для придбання потужного кущорізу  та бензопили. Всього на суму 25 тисяч гривень. 18.03.2016 року все це   надійшло   «на озброєння»  працівникам із благоустрою,  які опікуються порядком  на території сільської ради. «Тепер цим людям  буде набагато легше  долати чагарники та  поросль.   Особливо  на кладовищах»,  -  наголосив сільський голова.

Тож висловлюємо вдячність  депутатам за розуміння та підтримку в цьому питанні. Окрема подяка депутату  сільської ради, головному  інженеру  ТОВ  «Карлівське»  СГП «ЛОС»  Олександру Нетесі,  за  те що  допоміг отримати товар та привіз інструменти з м. Полтава.