Майстер - клас від Володимира Клименка або нова техніка в дії

22.03.2016 року  розпочали  працювати  на новій  техніці,  яка була закуплена за кошти сільського бюджету для  благоустрою сільської ради.

Потужній італійський   кусторіз  «Олео – Мак» із насадкою для спилювання  дерев в  руках  працівника з благоустрою - Володимира Клименка,  без особливих зусиль  зносить паросль та  чагарники, самонасіяні дерева,   діаметром  понад 10 см. Такої, ж марки бензопила - також позитивно відрізняється від аналогів, перш за все економічністю, легкою вагою, зменшеною вібрацією та новітньою технологією змащення ланцюга. Поєднання оптимальної ціни та якості й стало визначальним чинником при виборі виробника.

З такою технікою  можна набагато ефективніше  наводити лад  на кладовищах, парках та інших  територіях сільської ради.