З матеріалів 9 сесії 7 скликання

19.05.2016р. відбулася  9 сесія 7 скликання   Новотагамлицької сільської  ради.  Серед основних питань депутати виділили  субвенцію  у сумі 20 тис. 300 грн.  на утримання  фахівців  з соціальної роботи,  30тис. грн., на ремонт Новотагамлицького сільського клубу, 5тис. грн.. на  Новотагамлицький НВК.

6 тис. 900 грн. додали чорнобильцям  до попередньої суми, 2 тис.грн. необхідно було додати на вуличне освітлення.

7 тис. грн.. було добавлено на придбання футбольного інвентарю для сільської футбольної команди. Всього на  сільську  футбольну  команду  Нового Тагамлика (на придбання  м’ячів,  сіток, футбольної форми) буде виділено 12 тис.805грн.

Серед інших важливих питань,  за клопотанням виконкому було прийнято рішення  «Про   включення  до переліку опорних  шкіл  Новотагамлицької НВК  «ЗНЗ- ДНЗ».

Також  було розглянуто ряд земельних питань.