День народження Тараса Григоровича Шевченка

День народження  Тараса  Григоровича  Шевченка.

На території  с. Козельщина,  Новотагамлицької сільської ради,  знаходиться єдиний у Машівському районі  пам’ятник   Т.Г.Шевченку.    09.03.2016року  з нагоди 202 річниці від Дня народження  поета відбулися урочистості, вшанування  пам’яті    та  покладання  квітів  великому Кобзарю.  В заходах   взяли участь голова Машівської районної державної адміністрації Юлія Середа,  Новотагамлицький сільський голова  Андрій Карацюпа, директор Новотагамлицького НВК Тетяна Ландар, інші представники  місцевої громади  та гості з району.

Заходи відбулися за творчої підтримки учнів  НВК, які зачитали уривки з творів  Шевченка  та нагадали основні віхи  його життєвої біографії.