День пам'яті жертв Голодомору

На виконання Плану заходів Машівської райдержадміністрації   з відзначення   в районні  Дня  пам’яті   жертв Голодомору  від  8.11.2016 року № 01-24/1362   у Новотагамлицькій сільській раді  було проведено відповідні заходи,  а саме:  в Новотагамлицькій  НВК було проведено тематичну виховну годину  на якій був присутній  сільський голова  Андрій Карацюпа.

Після завершення виховної години  сільський голова  разом з керівництвом НВК та учнями  вшанували  пам'ять жертвам голодомору, біля пам’ятного знаку в центрі с. Новий Тагамлик.