День Гідності та Свободи

На виконання  плану  заходів  з підготовки  та відзначення  дня  Гідності та Свободи 21  листопада 2016 року в приміщенні   Новотагамлицької сільської ради   відбулося  урочисте зібрання.  В ході проведення  зібрання  сільський голова Андрій Карацюпа  нагадав присутнім  про події, які відбулися  в цей день у 2013 році. Учасники зібрання висловили своє бачення  щодо цих подій.

Крім того в  Новотагамлицькій   НВК ЗНЗ - ДНЗ  було проведено урочисту лінійку присвячену  цим трагічним та знаменним подіям сучасної історії України.