ТОВ "Карлівське" СГП "ЛОС" допомагає ремонтувати дороги

Поганий стан доріг – актуальна проблема сьогодення. Не виключенням є і Новотагамлицька сільська рада. Можливості сільського бюджету обмежені навіть для придбання таких матеріалів як щебінь та шлак, про асфальт навіть не йде мова. А якщо ще додати до цього вартість послуг по перевезенню та ремонту, то суми виходять просто нереальні для сільського бюджету.

В найгіршому стані знаходиться дорога в с. Огуївка, по вул.. Гагаріна та Орчик, по якій ще й пролягає маршрут шкільного автобуса.

Як завжди, на допомогу прийшло базове підприємство ТОВ «Карлівське СГП «ЛОС»». Надали щебінь, послуги по навантаженню, перевезенню автомобілем «Маз» (водій Анатолій Огуй). Силами працівників з благоустрою сільської ради: Володимира Клименка, Тетяни Боровіченко, Марини Джіжіни провели роботи по розгортанню щебеню. В результаті найбільші ями, які були роками по цьому маршруту і не давали змоги шкільному автобусу їхати, було засипано.

Від виконкому сільської ради висловлюємо подяку голові наглядової ради ТОВ «Карлівське СГП «ЛОС»» Олександру Прокопенку за розуміння та допомогу в цьому питанні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

« повернутися до списку новин

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *