З матеріалів 14 сесії 7 скликання

6 грудня 2016р. відбулась 14 сесія 7 скликання  Новотагамлицької сільської  ради.  Серед основних питань  був звіт  сільського голови  за 2016рік, також було надано матеріальну допомогу до Дня  інвалідів  тридцяти семи  жителям  сільської ради,  які мають відповідний статус.  Всього надано допомоги на суму 13.100  грн., по категоріям: I група – 500грн.,  II група – 400грн., III  група -300грн.

Серед земельних питань  слід відзначити  рішення  щодо підняття клопотання перед  управлінням  Держгеокадастру в Полтавськіій області       «Про виділення земельної ділянки  під сміттезвалище для утилізації  твердих побутових відходів  та виробничих відходів».