День Перемоги в Новому Тагамлиці

8 травня 2015 року відбулися заходи з нагоди 71 річниці Перемоги у Другій світовій війні. З самого ранку вшанували загиблих біля всіх чотирьох монументів, які знаходяться в с. Вільне, с. Огуївка, с. Козельщина та с. Новий Тагамлик. Урочистий мітинг, декламування віршів, зачитання Книги Памяті, хвилина мовчання та покладання квітів – саме за таким сценарієм виконком Новотагамлицької сільської ради спільно з учнями школи на чолі з педагогом-організатором Альоною Климчук провели заходи біля всіх меморіалів, які знаходяться на території сільської ради.

О 15.00 біля приміщення Новотагамлицького сільського клубу відбувся святковий концерт, який подарували артисти із сусідньої Кустолово-Суходільської сільської ради на чолі із Сергієм Хмарою. Для того, щоб глядачі краще відчули атмосферу святкової перемоги, місцеве господарство ТОВ «Карлівське СГП «ЛОС» приготувало справжню «солдатську кашу» приготовану у польовій кухні на дровах, частували смачним салом, бутербродами. Не обійшлося і без «фронтових сто грамів».