Сільські депутати обговорили ряд земельних питань

25 лютого 2016 р. відбулось засідання комісії з   питань агропромислового комплексу , промисловості , будівництва, регулювання земельних  відносин, охорони навколишнього  середовища,  транспорту  та  зв’язку.  Під час засідання  було розглянуто ряд  земельних питань, в ході обговорення  було прийнято пропозиції до сесії  сільської ради  по кожній заяві яка надійшла до сесії.

Засідання провели:

голова комісії  -  Нетеса О.С.

Присутні члени комісії:

- Кольвах С.Л

- Шумік В.М.

Взяли участь  у засіданні  сільський голова Андрій Карацюпа та землевпорядник   Сергій Шерстюк.