З матеріалів 2 пленарного засідання 24 сесії 7 скликання

11 жовтня 2017 року  відбулося друге пленарне засідання 24 сесії  7 скликання  Новотагамлицької сільської ради. Серед основних питань  депутати  надали матеріальну допомогу  на лікування   чотирьом жителям сільської ради на загальну суму 6 тис.грн.

Крім того  депутати затвердили  положення про громадські пасовища та викопіювання  ділянок для створення  громадських пасовищ. Тепер ці рішення  будуть передані до обласного  управління Держгеокадастру   у Полтвській області, для прийняття наказу щодо розробки документації  на громадські пасовища  для жителів сільської ради.

Серед інших питань депутати затвердили договір  на проведення  поточного  ремонту автодороги Селещина -  Новий Тагамлий  -  Козельщина в межах сільської ради  на загальну суму  100тис.грн.(кошти районного бюджету). Ремонтні роботи розпочнуться в найкоротші терміни.