Проектний підхід при ремонтах доріг

На  виконання  рішення  сесії  Новотагамлицької сільської ради було замовлено та виготовлено  робочі проекти  на капітальні ремонти вулиць в Новому Тагамлиці: Шевченка, Кондратенка, Староцерковна, а також вулиці І. Решітника в с. Вільне.

Всього на дані проекти було витрачено 44397 грн. коштів сільського бюджету. Виготовлення цих проектів  дасть змогу залучати кошти  районного та обласного бюджету для спів фінансування проведення  ремонтних робіт  на даних вулицях.  Варто відзначити, що на  даних вулицях, тверде покриття відсутне взагалі.