З матеріалів 19 сесії 7 скликання Новотагамлицької сільської ради

13 червня 2017 року відбулась  19 сесія 7 скликання.  Серед основних питань, депутати розглянули надання матеріальної допомоги  жителям сільської ради, які попали в складні  життєві обставини - надали трьом жителям на загальну суму  2 тис.грн.

Крім того виділили субвенцію  з сільського бюджету  районному бюджету на суму 5200грн.  для підключення мережі інтернет  в Новотагамлицький сільський клуб. До речі інтернет в клуб вже підключено. Також депутати  затвердили договір з підрядчиком  на проведення поточного ремонту автодороги  обласного значення  Селещина – Новий  Тагамлик – Козельщина,  в адміністративних межах  Новотагамлицької сільської ради, на загальну суму 156 тис.грн. (кошти районного бюджету).