З матеріалів 15 сесії 7 скликання

27 грудня 2016 року  відбулась 15 сесія 7 скликання  Новотагамлицької  сільської ради. Основними питаннями  порядку денного були прийняття сільського бюджету на 2017 рік  та затвердження  Програм на 2017рік.

Бюджет сільської  ради, без урахування трансфертів заплановано в сумі 1150000 грн.  Що стосується  програм, то їх визначено сім:

Програма розвитку  місцевого самоврядування  та інформаційно – технічного  забезпечення;

Програма соціального розвитку  населення  «Турбота»;

Програма організації та відпочинку  учнів у шкільному таборі  з денним перебуванням  влітку 2017 році;

Програма благоустрою  населених пунктів Новотагамлицької сільської ради Машівського  району на 2017 рік;

Програма розвитку  земельних відносин;

Програма «Шкільний автобус»;

Програма культурно – масових  заходів  Новотагамлицької громади на 2017рік.

Всього  на виконання Програми  заплановано коштів  сільського бюджету в сумі 1053393грн.

Серед інших питань  депутати  затвердили  перелік об’єктів  та видів суспільно  корисних робіт, для осіб  на яких  накладено адмінстягнення,  затвердили  штатний розпис  сільської ради, визначили умови оплати праці  сільського голови на 2017 рік.

Згідно поданих заяв  громадян щодо  виділення матеріальної допомоги, було виділено допомогу  на  загальну суму  2900грн.,  всього 8 жителям, в тому числі 5 інвалідам.

Традиційно, в  другій частині   засідання  депутати  розглянули ряд земельних  питань.