З матеріалів 10 сесії 7 скликання

13.07.2016 року відбулась 10 сесія 7 скликання  в Новотагамлицькій  сільській  раді. Серед  основних питань депутати затвердили  земельні ділянки для учасників АТО та підняли відповідні клопотання  перед Держгеокадастром у Машівському районі щодо  виділення  цих земельних ділянок учасникам АТО.

Крім того депутати виділили всім учасникам АТО  трьом чоловікам  по 1000 тис. грн..  матеріальної допомоги та надали  допомогу шести чоловікам  які перебували   в скрутному матеріальному становищі. Серед  інших питань депутати виділили  кошти в сумі  12тис. грн.. для придбання нового насосу  для однієї з водонапірних веж в с. Новий Тагамлик.

Також депутати  дали субвенцію  в сумі 2895 тис. грн.. на фахівця по субсидіям.