Привітання з професійним святом

Вітання з професійним святом

7.12.2015 року в Новотагамлицькій сільській раді відбулися урочистості з нагоди професійного свята -  Дня місцевого самоврядування,  на яких  були присутні працівники сільської ради, члени виконкому сільської ради,  сільські депутати та депутати районної ради від Новотагамлицької сільської ради – Людмила Бойко та Ірина Кольвах, ветерани служби органів місцевого самоврядування.

Сільський голова Андрій Карацюпа  привітав всіх присутніх  зі св’ятом та вручив Грамоти найактивнішим представникам самоврядування.

НАГОРОДЖУВАЛИСЯ:

Нетеса Олександр  Сергійович – депутат сільської ради, голова земельної комісії;

Ландар Тетяна  Володимирівна – заступник голови виконкому

Васильчук Леся  Кирилівна – депутат сільської ради;

Бойко Людмила Григорівна – депутат сільської ради, голова бюджетної комісії;

Мирошниченко  Анатолій Вікторович – ветеран служби органів  місцевого самоврядування.