Приготування до новорічних свят

Приготування до новорічних свят.

За  пропозицією заступника голови  виконкому  сільської ради, директора Новотагамлицької НВК  «ЗНЗ – ДНЗ»  Ландар Т. В.  ТОВ «Карлівське» СГП «ЛОС» виділило кошти  на купівлю  «ялинки та гірлянд», щоб встановити новорічну красуню в центрі села.  Голова ФГ «Кольвах», депутат сільської ради Кольвах С.Л.  надав обладнання для встановлення ялинки. Силами працівників сільської ради та сільського клубу відбулося встановлення та прикрашання, підключення гірлянд до електричної мережі.

Учні  Новотагамлицької  НВК  та завідуюча будинком культури  Лефан О. М. власними руками виготовили  новорічні прикраси  для  ялинки.

Новий Тагамлик  планує провести  новорічну ніч та святкову дискотеку  біля ялинки   31 грудня  2015 року  з 21:00 до 23:00.