Із сесійної зали

31.03.2016 року,  в приміщенні  Новотагамлицької сільської ради  відбулася   7 сесія 7 скликання Новотагамлицької сільської ради. Сесію проводив сільський голова Андрій Карацюпа. В ході проведення сесії депутати  проголосували  за взяття  сільською радою повноважень  у сфері  реєстрації місця проживання  фізичних осіб.  Створили комісію  прийому передачі  карток з питань  реалізації  фізичних осіб  та  призначили відповідальних за даний напрямок роботи.

Серед інших питань депутати затвердили програму  запобігання  корупції,  заходи  щодо раціонального використання коштів  сільського бюджету  в 2016 році,  граничні суми  витрат на придбання автомобілів, меблів та іншого обладнання, а також  затвердили договора фінансово – господарської діяльності за січень – березень 2016 року.

В зв’язку  з аварійним станом  та  обвалом кінопроекторної  прибудови Новотагамлицького сільського клубу,  прийняли рішення щодо  списання  даної прибудови  та виготовлення нової технічної документації  на все приміщення сільського клубу, яке в даний час  ремонтується.

Серед основних земельних питань  варто відзначити рішення  щодо утворення  громадських пасовищ,  яке дало змогу  розпочати  процедуру переведення пасовищ, які знаходяться  за межами  населених пунктів сільської ради, із державної форми власності в комунальну.