З матеріалів 2 пленарного засідання 13 сесії 7 скликання

8.11.2016 року  відбулось 2 пленарне засідання  13 сесії 7 скликання Новотагамлицької сільської ради. Серед основних питань  депутати  заслухали звіт   про виконання сільського бюджету за 9 місяців 2016 року, затвердили інформацію  про виконання програми  економічного і соціального  розвитку за 9 місяців 2016 року.

Було виділено з сільського бюджету 70 тис. грн..  на продовження поточного ремонту  автодороги Селещина – Козельщина.

Серед інших питань  депутати призначили  відповідальних за функціонування  водонапірних веж  та артсвердловин, розглянули  припис управління Держпродспоживслужби  в  Машівському районі щодо санітарного стану  арт свердловин, а також затвердили списки  водокористувачів по Новотагамлицькій сільській раді, затвердили тариф  на воду для Новотагамлицької НВК «ЗНЗ-ДНЗ» та розглянули ряд земельних питань.