Концерт до Дня працівників сільського господарства в Новому Тагамлиці

17 листопада в Новотагамлицькому сільському клубі відбувся концерт до Дня працівників сільського господарства. Концерт відбувся за участю місцевих учасників художньої самодіяльності.

Сільський голова Андрій Карацюпа вручив подарунки ветеранам сільського господарства та звернувася з вітальними словами до всіх працівників сільського господарства,  які працюють на території сільської ради.

Святковий коровай вручили передовому водію ТОВ «Карлівське сільгосппідприємство ЛОС» Віктору Бойку. Йому ж і було надано право розрізати коровай. По завершенню концерту всіх почастували смачними короваями.

Варто відзначити, що місцевий колектив «Вербиченька» виступали в нових плахтах, придбаних за кошти відділу культури.

Спонсорами заходу традиційно були ТОВ  «Карлівське сільгосппідприємство ЛОС» та місцевий фермер Любов Крупка.