8 сесія 7 скликання від 28. 04. 2016 р.

Протокол лічильної комісії

Протокол 8 сесії 7 скликання  від 28 квітня 2016р.

Рішення 8 сесії 7 скликання від 28.04.2016р."Про  затвердження зразків форм  документів адміністративної  комісії."

Рішення  8 сесії 7 скликання від  28.04.2016р. "Про виділення матеріальної  допомоги ліквідаторам аварії  на Чорнобильській АЕС з  нагоди 30-х роковин  Чорнобильської катастрофи."

Рішення 8 сесії  7 скликання від 28.04.2016р. " Про  надання  дозволу  на  розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельної  ділянки  для ведення особистого  селянського господарства гр. Пістряку О.М."

Рішення 8 сесії 7 скликання від  28.04.2016р "Про  надання  дозволу  на  розробку проекту  землеустрою  щодо відведення земельної  ділянки  для ведення особистого  селянського господарства гр. Чамари Я.В."

Рішення 8 сесії 7 скликання від  28.04.2016р.  "  Про  надання  дозволу  на  розробку проекту  землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр. Сизоненко Н.В."

Рішення  8 сесії 7 скликання від 28.04.2016р. "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди для ведення особистого селянського господарства гр. Привалової Н.Б."

Рішення  8 сесії 7 скликання від28.04.2016р. "  Про  надання  дозволу  на  розробку проекту  землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр. Судника А.Г."

Рішення  8 сесії 7 скликання від  28.04.2016р. "Про  скасування  рішення  сорок другої сесії  шостого скликання від  18  листопада  2014 року  про  надання  дозволу  на  виготовлення проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр. Шмиголю Є.Г".

Рішення  8 сесії 7 скликання від 28.04.2016р. " Про  скасування  рішення  сорок другої сесії  шостого скликання від  18  листопада  2014 року  про  надання  дозволу  на  виготовлення проекту  землеустрою  щодо відведення  земельної  ділянки  для будівницва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Шмиголю Є.Г."

Рішення  8 сесії 7 скликання  від 28.04.2016р.     Про  надання  дозволу  на  розробку проекту  землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр. Шмиголь К.О."

Рішення  8 сесії 7 скликання від 28.04.2016р.  "  Про  надання  дозволу  на  розробку проекту  землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки  для будівництва, обслуговування  житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Шмиголь К.О.

Рішення  8 сесії 7 скликання  від 28.04.2016р." Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)  ТОВ «Карлівське сільгосппідприємство «ЛОС»"

Рішення 8 сесії 7 скликання від 28.04.2016р.     Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)  ТОВ «Карлівське сільгосппідприємство «ЛОС»"

Рішення  8 сесії 7 скликаня від 28.04.2016р. "Про надання згоди Новотагамлицької сільської ради на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  ТОВ «Карлівському СГП «ЛОС»"

Рішення 8 сесії 7 скликання від 28.04.2016р." Про надання згоди Новотагамлицької сільської ради на встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  ТОВ «Карлівському СГП «ЛОС»".

Рішення   8 сесії 7 скликання  від 28.04.2016р. " Про надання згоди Новотагамлицької сільської ради  на встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  ТОВ «Карлівському СГП «ЛОС»"

Рішенн я 8 сесії 7 скликання від 28.04.2016р. " Про  затвердження  проекту  землеустрою щодо  відведення  земельної  ділянки, для ведення особистого селянського господарства гр. Грибанському Юрію Миколайовичу".

Рішення 8 сесії 7 скликання від 28.04.2016р. "Про  надання  дозволу  на  розробку проекту  землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки  для ведення особистого  селянського господарства гр. Андряну Д.А."