26 сесія 7 скликання

Про  розгляд заяви гр. Кухарського Л.М. стосовно затвердження  проекту  землеустрою щодо  відведення  земельної  ділянки, для ведення особистого селянського господарства.

Про розгляд заяви гр. Мухи Г.І.

Про внесення змін до рішення 19 сесії 7 скликання від 13 червня 2017 року  « Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Кухтію Л.О., за адресою вул. Паризька 24, Новотагамлицької сільської ради  Машівського району Полтавської області.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр. Грицук Ніні Іванівні на території с. Огуївка, вул. Паризька, 46, Новотагамлицької сільської ради Машівського району Полтавської області

Про скасування  рішення 13 сесії 6 скликання   від 13 квітня  2011 року  « Про  надання  дозволу  на  виготовлення  технічної документації із землеустрою,  що  посвідчує право власності на земельну ділянку» гр.  Прокопчука М.М.

Про розгляд заяви гр. Корнєєва В.О.

Про розгляд заяви гр. Кетрушки М.К.

Про розгляд заяви гр. Кетрушки П.О.

Про розгляд заяви гр. Кетрушки А.П.

Про розгляд листів Головного управління  Держгеокадастру у Полтавській області стосовно  висловнення  пропозицій щодо можливості надання  дозволу на розробку документації із землеустрою громадянам.