18 сесія 7 скликання яка відбудеться орієнтовно 12.04.2017р.

Про внесення змін  до сільського бюджету на 2017р.

Про затвердження  фінансово - господарських  договорів

Про внесення змін до рішення 15 сесії від 27.12.2016 «Про сільський бюджет на 2017 рік»

Про передачу на  баланс енергооб’єктів.

Про пайову участь  Про затвердєження Положення  про пайову участь  замовників будівництва  у створенні  і розвитку  інженерно-транспортної  та соціальної інфраструктури  населених пунктів  Новотагамлицької сільської ради.

Про надходження коштів  від РЦЗ на проведення оплачуваних  громадських робіт  в 2017 році

Про виділення  матеріальної допомоги  ліквідаторам аварії  на Чорнобильській  АЄС  з нагоди  31-ї  роковини Чорнобильської катастрофи.

Про затвердження "Порядку запобігання  та врегулювання  конфлікту інтересів  у разі його виникнення  у діяльності  сільського голови,  секретаря сільської ради, депутатів Новотагамлицької сільської ради VII  скликання".

Про надання основної щорічної відпустки сільському голові Карацюпі А.О.

Пр затвердження договору    про спільну діяльність №15 (4) 17 від 12.04.2017р.

Про затвердження договору  оренди між Новотагамлицькою сільською радою  та  Машівським  центром ПМСД та акту  приймання передачі.

Про затвердження договору  оренди та акту  приймання передачі  між Новотагамлицькою сільською радою та  Полтавською  дирекцією  ПАТ "Укрпочта"

Про укладення договору на поточний ремонт доріг загального користування   Селещина-Козельщина, Новий Тагамлик

Про розгляд заяви гр. Бойко Л.М.  стосовно затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)   для  будівництва, обслуговування  житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про розгляд заяви гр. Шмиголь О.О. стосовно надання дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в  оренду для огородництва.

Про розгляд заяви гр. Северин Л.Г. стосовно надання дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в  оренду для огородництва.

Про розгляд заяви гр. Решітник А.Г.

Про поновлення грошової оцінки земель в межах населених пунктів  с. Новий Тагамлик, с. Козельщина, с. Огуївка, с. Вільне на території Новотагамлицької сільської ради Машівського району

Про розгляд заяви гр. Юницького В.М. стосовно надання  дозволу  на  розробку проекту  землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки  для ведення особистого  селянського господарства.